Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.10.2012 20:00

přednáška ke českém filmu 60tých let

Milan Klepikov uvede posluchače do historie československého filmu. Můžete se tak těšit na velice zajímavou a velice fundovanou přednášku na téma československé nové vlny šedesátých let.

V rámci projektu, který probíhá v Kolíně nad Rýnem a Düsseldorfu a který se věnuje československému filmu šedesátých let, proběhne 8. října tématická přednáška filmového historika Milana Klepikova. Tato přednáška se uskuteční ve filmovém museu v Düsseldorfu. Milan Klepikov je jedním odborníků na československou novou vlna a posluchačům tak zprostředkuje bližší vhled do této filmové epochy. Přednáška je vhodná jak pro filmové milovníky, kteří znají československý film, tak pro ty, kteří se s československým filmem nikdy nesetkali.

Milan Klepikov pracuje na ředitelství Národního filmového archivu (NFA) České republiky v Praze. Díky činnosti v NFA se stal jedním z největších odborníků na československý film.

V průběhu večera se bude podávat tradiční české pivo Straropramen, které tak opmůže dotvořit příjemnou atmosféru večera.

 

Místo konání:

Filmmuseum Düsseldorf, Schulstraße 4, 40213 Düsseldorf

Datum:

8.10.2012 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala