Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Česko-německé fórum mládeže hledá nové členy

Pokud je vám mezi 16 a 25 lety, máte zájem pravidelně se setkávat ve skupině mladých lidí z České republiky a Německa a zabývat se otázkou, jaké vzdělání dnes potřebujeme, je Česko-německé fórum právě pro vás. Členové fóra vedou rozhovory s experty a politiky, přeshraniční dotazníky, flashmob nebo společný internetový blog. Jejich cílem je vnášet hlas česko-německé mládeže do společenského a politického dění.

Fórum mládeže začne v březnu 2014 a skončí v červenci 2015. Všech 30 členů se sejde celkem čtyřikrát na plenárních zasedáních, která se budou konat střídavě v Česku a Německu. Můžete se těšit na zajímavé workshopy, diskuze a společné zážitky. Cestovné, ubytování i strava jsou hrazeny.

Pokud vás Česko-německé fórum zaujalo, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 15. Prosince 2013 na info@cnfm.cz

Motivačního dopis může být pojat i kreativně (např. koláž, video, plakát,…). Důležitá je myšlenka, proč máte zájem o to být členem. Znalost němčiny je výhodou, ale ne předpokladem.